Drogie Mamy!
Z okazji Dnia Matki składam wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia — zdrowia, radości, spokoju oraz codziennej dumy z miłości, którą obdarzacie swoje dzieci i rodziny.
Dziękuję za Waszą troskę, cierpliwość i siłę, dzięki którym nasze domy i cała nasza gmina są pełne ciepła i dobra. Niech każdy dzień przynosi Wam szacunek, wdzięczność i wiele powodów do uśmiechu.
W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu chwil pełnych miłości, rodzinnego szczęścia oraz spełnienia marzeń.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! ![]()
Wójt Gminy Kunice Krzysztof Błądziński